Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda 2018-06-21T08:23:22+00:00

Yalçınkaya Hukuk & Danışmanlık Bürosu Av. Kemal Salih Yalçınkaya tarafından kurulmuş olup kurulduğu günden bugüne güncel gelişmeleri yakından takip etmeyi, müvekkilleri ile işbirliği halinde bulunmayı, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi amaç ve ilke edinmiştir. Genç ve dinamik kadrosuyla Türkiye’de ve yurt dışında bulunan yerli ve yabancı müvekkillerine hukuk ve danışmanlık hizmeti sunan büromuz, uyuşmazlıkların çözümünde müvekkillerinin menfaatlerini ön planda tutmakta ve ihtiyaçlarına doğru ve etkili çözümler getirmektedir. Bununla birlikte dava ve tahkim süreçlerinin her aşamasında müvekkillerini yargı mercileri önünde temsil etmekte ve haklarını titizlikle korumaktadır.

Yalçınkaya Hukuk & Danışmanlık Bürosu Türkiye’nin en saygın hukuk fakültelerinde yetişmiş alanında uzman ekibiyle, hukukun üstünlüğünü esas alan profesyonel bir anlayış benimsemekte, avukatlık mesleğinin etik ve ilkelerinden ödün vermeksizin insani değer yargılarını her daim ön planda tutmaktadır.

Avukatlık Kanunu’ndan kaynaklanan sır saklama yükümlüğünü prensip haline getiren Büromuz, gizlilik anlayışını ön planda tutarak dürüst ve müvekkil odaklı çalışmalarıyla her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

WhatsApp Hemen Ara
error: Emeğe Saygı...

Shell İndir HackLink w4rezm Oyun Hileleri